• פורסם ב-23.09.2018

מרפא לפצע הוא לא עוד מומחה לטיפול בפצעים קשיי ריפוי, האחיות והרופאים שלנו מגיעים עם ידע, מיומנות וניסיון רב שנים של טיפול בפצעים מורכבים.

מה אנחנו מציעים במסגרת הטיפולים שלנו?

  • מרפא בבית – אחיות ורופאים מומחים לטיפול בפצעים, המגיעים עד אליכם.
  • קבלת יעוץ מהיר ומקצועי – קודם כל נעשה לכם סדר בבלגן.
  • ריכוז המידע – נרכז את כלל המידע הנוגע לטיפול במטופל ובפצע.
  • טיפול בפצעים – נטפל בפצע או בפצעים
  • ידע והדרכה – נכווין אתכם להמשך טיפול בפצע

טיפול בפצע כרוני הוא תהליך מתמשך ואנו נלווה אתכם בתהליך, תוך יעוץ וטיפול מקצועי ואישי.

התחומים והטכנולוגיות שלנו כוללים:

חבישות מתקדמות

הידע שצברנו והניסיון רב השנים מאפשר לנו טיפולים בחבישות מתקדמות לטיפול בפצעים המובילות בישראל. מדובר בחבישות שנמצאות בשימוש יומיומי במרפאות הפצע של בתי החולים וקופות החולים בישראל ובעולם.

חיטוי והטריית פצעים

אנו משתמשים בטכנולוגיות ובמוצרים המתקדמים ביותר בעולם לחיטוי והטריית פצעים כולל הטריה אולטראסונית.

טיפול בלחץ שלילי
לפצעים המתאימים לכך

דבש רפואי
דבש רפואי הינו שיטת ריפוי קדומה ויעילה המשמשת אותנו גם היום בטיפול במגוון פצעים קשי ריפוי. דבש רפואי הוא חומר אנטיבקטריאלי הקוטל מגוון רחב של סוגי חיידקים וגורם לפצע להחלים מהר יותר.

חבישות ומניעת פצעי לחץ

במקרה של טיפול בפצעי לחץ, הידע והניסיון שצברנו מהווה יתרון ברור. אנו משתמשים בחבישות מניעת פצעי לחץ המובילות בעולם, הנמצאות בשימוש נרחב באירופה וארה"ב. החבישות עשויות דבק סיליקוני יוצא דופן המאפשר הסרה ללא כאב או סימנים על המטופל. כאשר מדובר במטופל עם עור דק ושברירי חבישות MEPILEX BORDER  מהוות יתרון משמעותי.

עזרים לשינוי וקיבוע תנוחה

נוכל להמליץ על עזרים לשינוי וקיבוע תנוחה, מה שקרוי בבתי החולים "סדיניה" או "סדין החלקה", ומאפשר למטפל בודד לבצע שינוי תנוחה למטופל שאינו יכול לשנות תנוחות בעצמו וזקוק לסיוע.

מניעת פצעי לחץ בעקב

ידעתם שעקב הוא אחד האיברים המועדים ביותר לפתח פצעי לחץ? בדיוק בשביל זה אנחנו כאן. ליידע אתכם ולמנוע מראש את הסכנה הזו. זכרו – מניעת פצעי לחץ זולה משמעותית מטיפול בפצע לחץ. נוכל להמליץ על מגן עקב אוורירי וכביס, המאפשר לעקב לנוח באוויר ומפזר את הלחץ בצורה שווה על כל הרגל.

כריות לפצעי לחץ

ישיבה ממושכת עלולה לגרום לפצעי לחץ. לכן כרית ישיבה לכסא גלגלים או כרית ישיבה לכורסה היא פריט חשוב שימנע סבל רב למטופל ולכם. בחירה של כרית לפצעי לחץ צריכה להתבצע לאחר בחינת כמה משתנים. נוחות המטופל, למנוע מהמטופל להחליק על הכסא, ולפזר לחצים כך שפצע לחץ לא יתפתח.

מזרונים לפצעי לחץ

שכיבה ממושכת ללא תזוזה גם היא מהווה גורם סיכון לפצעי לחץ, לכן נוכל להמליץ בהתאם לדרגת הפצע על מזרנים חכמים המותאמים לתקנות הבינ"ל בנושא פצעי לחץ  (NPUAP). מזרן לפצעי לחץ אקטיבי דינאמי המייצר מצב שבו מחצית מגוף המטופל נמצאת באויר בכל זמן נתון. המזרן מתנפח ומתרוקן לסירוגין ומפזר לחצים על פני כל שטח הגוף.

טיפול בחמצן מקומי

טיפול בפצע קשה ריפוי יכול להמשך זמן רב, בשל מגוון סיבות ובניהם פגיעה בכלי הדם הקטנים. כלי הדם אחראים על העברת חמצן לצורך ריפוי הפצע, לכן לעיתים פצע כרוני יכול "להתקע" ולא להחלים. בדיוק לצורך זה פותחה טכנולוגיית NATROX לטיפול בפצעים בחמצן מקומי. הטכנולוגיה מורכבת ממחולל חמצן קטן ונייד (בגודל טלפון נייד), הנישאת על גוף המטופל בכיס או על המותניים. וצינורית אליה מחוברת רשת קטנה (ממברנה) – המעבירה חמצן טהור ולחות ישירות אל מיטת הפצע. פצעים רבים שנתקעו חודשים ואפילו שנים וטופלו בנטרוקס, הגיעו להחלמה וסגירה מלאה או לצמצום משמעותי בגודל הפצע.

> לא בטוחים שמרפא לפצע הוא הפתרון בשבילכם? התקשרו 08-6386414  ליעוץ ראשוני חינם >>